درمان ساده ترشی معده

 ترشی معده درمان ترشی معده ترشي معده، درمان ترشي معده، دوای ترشی معده  ، اهورانیوز،ahuranews torshi medeh reflex medeh acid mede

بیماریهای قلبی، دیابت و انواع سرطانها و بیماری های گوارشی بويژه ترشی معده و بازگشت اسید به سمت مری  از بیماریهای مهم بشر هستند. درمانی که می خواهم برای این بیماری زجر آور برای شما بگویم  تجربه شخصی است. احتمالا خیلی از شما مثل من سالها قرص و شربت و دارو های مختلف گیاهی خوردید و جوابی نگرفتید.

نخست اینکه بیشتر بیماری های  انسان ریشه در پرخوری دارد. بقیه ریشه در ژنتیک و روان و محیط زندگی و حتی کارمای (مکافات)رفتار و اندیشه دارد.

رفلکس یا بازگشت اسید معده می تواند به ضعف مری و معده منجر شود. بسیاری از مردم جهان دچار این بیماری هستند. من خودم هفده سال به این گرفتاری دچار بودم و شبهای زیادی را با سوزش دردناک مری و معده به بی خوابی و استرس سپری کردم و ساعتها می نشستم و نمی تواستم دراز بکشم چون اسید به سوی دهان می آمد.

همه نوع درمان ها داروهای گیاهی و شیمیایی را هم امتحان کردم. این بیماری بسیاری پیچیده است و تحت تاثیر اضطراب ها و استرس ها هم هست و درمان آن در آدمهای گوناگون فرق می کند.

ولی نهایتا باید گفت درمان این بیماری خیلی سخت هست و داروها تنها موقتا اسید معده را خنثی می کند. تنها یک درمان وجود دارد که تجربه شخصی خودم هست و خودم پس از سالها از شر این درد سورش معده راحت شدم و چون می دانم هزاران انسان دیگه دچار این بیماری هستند خواستم تجربه خود را به آنها پیشنهاد بدهم و آن چیزی جز نخوردن گوشت نیست و این بسیار ساده است!

برای جایگزینی گوشت می توان از قارچ سویا و آجیل استفاده کرد. اینکه می گویند انسان گیاهخوار دچار کمبود ویتامین ب12 و کم خونی می شود در کسانی که درست گیاه خواری می کنند اصلا دیده نشده است.

اسید آمینه های مورد نیاز انسان بالغ 9 و کودکان ده عدد است. از این 9 اسید آمینه مورد نیاز انسان بالغ 8 عدد آن تنها در موز یافت می شود که با خوردن دانه ها مثل پسته و بادام و آجیل مطمئن باشید چیز بسیار قوی تر از گوشت را انتخاب کرده اید.

در ضمن گیاه خواری ( البته از نظر من منهای نشاسته و غلات و بخصوص نان خمیر دار) درمان بیماری های مهلک  بشر هم هست انواع سرطانها و مرض قند و بیمارهای قلبی از این دسته اند. رژیم گوشتخواری موجب چاقی و چاقی هم مادر همه امراض هست. غذاهای حیوانی محیز بدن را بشدت اسیدی می کند و در واقع ترشی معده سرریز شدن اسید محیط داخلی بدن است.

اگر  از اسید معده جانتان به ستوه آمده به شما پیشنهاد می کنم نخوردن گوشت را امتحان کنید. هیچ گوشتی را و اگر از محصولات حیوانی هم استفاده نکند بهتر است ولی پرهیز از آنها اجباری نیست.

پس از هفده سال، از روزی که خودم خوردن گوشت را ترک کردم اکنون 4 سال است حتی یکبار هم معده ام ترش نشد و رفلکس اسید نداشته ام. شما می توانید برای اطمینان بیشتر درباره اثرات گوشت نخوردن، زندگینامه دکتر بسکی را که در اطلاعیه ایشان در همین سایت به طور مختصر آمده و بیماریهای که برای همیشه از دست آنها آسوده شده است بخوانید.

البته آگاه باشید گیاهخواری هم قاعده دارد و همه چیزهای گیاهی سالم نیستند. اثرات غلات و نشاسته ها حتی از گوشت هم بدتر هستند.

پاسخ دهید