انجمن نازیسم ایران!

در  سايت ناری شناسی ایران بخش‌هايي با عناوين «تالار رایش سوم»، «تالار جنگ جهانی دوم»، «ایدئولوژی و اصول و عقاید نازیسم»، «مباحث پیرامون شخصیت، افکار و سخنان پیشوا آدولف هیتلر» و … به چشم مي‌خورد. در اين انجمن‌ها به ترويج عقايد آدولف هیتلر و پيروانش پرداخته شده است و تلاش شده تا كاربران را به سمت نازيسم و گرايشات آن سوق دهد.
مدتي است كه انجمن نازیسم ایران و هوداران آدولف هیتلر اعلام موجودیت کرده است و جالبتر آن كه در تابلو اعلانات سایت هم زدند: «این تارنما طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران و تحت نظارت کارگروه رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد جمهوری اسلامی فعالیت می‌کند!»
به گزارش «تابناک »، در حالي که مسئولان از نظارت بسیار بر فعالیت سایت های اینترنتی خبر می دهند، متاسفانه به نظر مي‌رسد هيچ گونه كنترلي بر روي دامنه‌هاي IR كه متولي آن سازمان فيزيك نظري است صورت نمي‌گيرد.سايت مذكور كه انجمني نيز براي هواداران خود به راه انداخته است در تابلو اعلانات خود اعلام كرده است: این تارنما کاملا پژوهشی، علمی و تاریخی است!نکته جالب اینجاست که این سایت افراطی که فقط به گسترش تفکرات  هیتلر می پردازد، یک بار فیلتر شده و مجددا رفع فیلتر شده است و این بدان معناست که فعالیت این فرقه  مورد تایید مسئولان قرار گرفته است؟!

در اين سايت بخش‌هايي با عناوين «تالار رایش سوم»، «تالار جنگ جهانی دوم»، «ایدئولوژی و اصول و عقاید نازیسم»، «مباحث پیرامون شخصیت، افکار و سخنان پیشوا آدولف هیتلر» و … به چشم مي‌خورد. در اين انجمن‌ها به ترويج عقايد آدولف هیتلر و پيروانش پرداخته شده است و تلاش شده تا كاربران را به سمت نازيسم و گرايشات آن سوق دهد. جالبتر آن كه عنوان يكي از مطالب به روز شده اين سايت «صعود روز افزون انجمن، تبریک به همه!» است كه شايد بايد بیشترين تبريك را در اين زمينه به مسوولان رصد سايت‌هاي ايراني گفت.

لوگوي سايت هم در نوع خود قابل توجه است.

در بیانه ستاد کل نازیسم ایران! که در این سایت منتشر شده نیز آمده است:

«یاری خدا و روح پیشوا آدولف هیتلر همیشه با ما خواهد بود.

ما همه سربازان نازیسم هستیم و مسئولین این ستاد مستثنا از این قاعده نخواهند بود.

تمام مسئولین باید زیر نظر مدیریت کل با تمام توان وظایف خود را انجام دهند.

تمام مسئولین موظف هستند تمام فعالیت های خود را هر 20 روز به مدیریت گزارش دهند.

تمام مسئولین باید وظایف موظفه را با حداکثر توان خویش انجام دهند در غیر این صورت استیضاح خواهند شد.»

نکته قابل توجه اینجاست که این انجمن نه تنها به کار پژوهش و امورات تاریخی نمی پردازد بلکه کاملا در مسیر ترویج تفکر و فرهنگ نازیسم فعالیت کرده و به نوعی در حال شستشوی مغزی کاربران با عقاید افراطی و نژادپرستی نازیسم و هیتلر می باشد.

در آخرين اطلاعيه انجمن آمده است:

«با درود به تمامی اعضای وفادار و شکیبای انجمن

دوستان همان طور که کاملا خبردار هستین سایت انجمن نازیسم ایران حدود یک ماه دچار مشکل بوده و مسدود و فیلter بوده که امروز به لطف خداوند و شکیبایی شما عزیزان مشکل حل شده و سایت به روال عادی و پیشروی خود بازگشته.

انجمن در تاریخ اول شهریور ماه رسما شروع به کار کرد و در اوج پیشرفت و افزایش فزونی تعداد اعضا و در عین ناباوری در روز 17 شهریور فیلter شد.

از آنجا که با کنترل خوب مدیران و کمک های اعضا هیچ گونه مورد سیاسی و یا مذهبی در سایت موجود نبود لذا گمان بردیم که سایت اشتباها دچار این مشکل شده و با عزم جزم شده قصد کردیم که تا پای شکایت از سازمان فرهنگ و ارشاد اسلامی هم پیش برویم و از هیچ کار و راهی به خاطر گرفتن این حق خود فروگذار نباشیم. منتها در اواسط پیگیری ها و شکایات ما مواجه با موردی بسیار مهم شدیم آنکه انجمن نه به اشتباها و نه به خاطر مباحث سیاسی مذهبی فیلter شده بلکه تنها و تنها به خاطر توهین به اقلیت های مذهبی یعنی یهودیان بوده. همان طور که می دانید بندی از جرائم اینترنتی مربوط به توهین و تفرقه اندازی بین اقلیتهای مذهبی می باشد. و از آنجا هم که یهودیان همواره و همواره از نفوذ و قدرتشون همه جا به نفعشون استفاده می کنند ما هم مستثنی نبودیم و تنها بعد از 17 روز هدف این موجودات گشتیم و به خاطر شکایت شخصی یهودیان با این مشکل مواجه شدیم.

و دوستان نکته دیگه که خیلی میتونه کمک بکنه اینه که در صورت گفتن موردهایی مشابه و تند به یهودیان، از واژه یهود کمتر استفاده بکنید و بیشتر از صهیونیست استفاده کنید. از همکاری یکایک دوستان متشکرم که برای پیشرفت انجمن خودشان تلاش و مبارزه می کنند

با آرزوی موفقیت برای یکایک اعضا و انجمن و اثبات اینکه نازیسم بیدی نیست که با این بادها بلرزد و هر بار که ضربه ای بخورد با عزمی راسخ تر آن را پاسخ می دهد پس از این رو وظیفه همه مان نسبت به قبل دو چندان شده و باید پرچم بزرگ نازیسم ایران رو با سرعت و قدرت بالاتری به پیش برد که دشمنان به زانو در آمده اند.
با امید به پیروزی نهایی

دوست شما و سرباز همیشگی نازیسم بهروز ادمین انجمن نازیسم ایران»

سایت دیگر آنان: انجمن پژوهشی آدلف هیتلر

http://www.realhitler.com/

منبع: تابناک

بخشی از مطالب آنها

تارنمای آدولف هیتلر یک تارنمای پژوهشی و تحقیقاتی و غیر سیاسی درباره آدولف هیتلر، تاریخ جنگ جهانی دوم، ناسیونال سوسیالیسم، رایش سوم و نیروهای مسلح ارتش آلمان نازی است. هدف این تارنما بررسی زندگینامه هیتلر و تاریخ رایش سوم و همچنین بالا بردن سطح آگاهی دوستداران و همچنین مقابله با امپریالیسم و استعمار غرب و صهیونیسم بین الملل و کمونیسم است.

نازی ها تکنولوژی ساخت بمب شیمایی و اتمی رادر اختیار داشتند.اما هیچگاه،حتی در بدترین شرایط از این سلاح ها استفاده نکردند. اما ایالات متحده به محض به دست آوردن سلاح هسته ای آن را 2 بار بر سر ژاپن فرو ریخت و هیج گاه به خاطر این حرکت ضد انسانی ماخذه نشد. نازی ها جنگ طلب نبودند! توافق نامه های دولت نازی بارها توسط لهستان و با پشتیبانی انگلستان و فرانسه زیر پا گذاشته شد.بخش قابل توجهی ازخاک آلمان به دو نیم تبدیل شده بود.آلمان تنها خواستار بازگشت مناطق جدا شده بود. پس از جنگ دولت نازی به سوی متفقین دست دوستی و صلح دراز کرد ولی به شدت و با اهانت پس زده شد. شوروی پیمان عدم جنگ خود با آلمان را نقض کرد و به فنلاند حمله کرد،هیتلر در 10 مه 1941 رودولف هس را برای مذاکره با انگلیس به منظور برقراری صلح عازم این کشور ساخت اما هس دستگیرشد و تا انتهای عمر خویش در زندان متفقین باقی ماند.
ناسیونال دموکرات های آلمان بی شک از وجود چنین کتاب هایی غافل نیستند. اما آنها قادر به انتشار مجدد چنین کتاب هایی نیستند. خود شما هم می دونید چون حمایت آشکار از آدولف هیتلر در آلمان ممنوع است.

 

 

پاسخ دهید